O nas

Olakino to idea oparta na zasadach pomocy człowiekowi w kwestiach zdrowia i szeroko rozumianym podejściu holistycznym w przywracaniu homeostazy (równowagi) organizmu.

Olakino, z języka hawajskiego oznacza zdrowie oraz pomyślność życiową. Nasz zespół to pasjonaci tematów z zakresu biologii, medycyny mitochondrialnej, fizjologii, fizjoterapii oraz wielu innych dziedzin mających wpływ na ogólny całokształt zdowia człowieka. Pragniemy dawać najlepszą, rzetelną i sprawdzoną w praktyce wiedzę, która przekłada się na lepszą jakość życia. Olakino to uczciwe i bezkompromisowe podejście do spraw suplementacji a przez to realna i skuteczna pomoc.

Życzymy wszystkim odwiedzającym naszą stronę dużo zdrowia i pozytywnej energii.

OLAKINO to miejsce gdzie najważniejszy jest człowiek
i realizacja jego potrzeb. 

 
 
Olakino to z hawajskiego zdrowie i ogólny dobry stan emocjonalny. Poprzednia sentencja odwzorowuje misję jaka przyświeca zespołowi OLAKINO
Chcemy dawać:
  • Etykę i przykład prowadzenia działalności (czyste produkty, nie testowane na zwierzętach, surowce pozyskiwane z najczystszych miejsc na świecie min. Ałtaj, rzetelne informacje oparte na badaniach naukowych, oraz wiedzę i doświadczenię pozyskiwane od tysięcy lat, dobą energię poprzez pracę w zespole pełnym pasji i miłości do tego co robimy:)).
  • Pozytywne zmiany w życiu ludzi, którzy cierpią z powodu otyłości, niskiego poziomu energii, borykającymi się z chorobami autoimmunologicznymi, przewlekłymi  i wielu innych jednostek chorobotwórczych  wpływających na komfort i jakość życia ludzkiego.

  • Działające i sprawdzone suplementy o najwyższej jakości oraz biodostdpnosci.
Konsultacje

Opinie naszych klientów

Przejdź do sklepu